TUZLA ANADOLU YAKASI ORGANİZE SANAYİ CAMİ

Tuzla Organize Sanayi Cami Yüner Halı Kalitesini seçti.
Camiye uygun renk ve desende çalışma yapılmış olup naturel renkte cami ile uyumlu naturel cami halısını montajını yapmış bulanmaktayız.

Avize altına özel göbek çalışması ile cami farklı olup ihtişam ve görkemli bir görüntüye bürünmüştür.
1952’den beri yün cami halısı sektöründe lider konumda bulunan şirketimiz sizlerden gelen talep ve desteklerle her geçen gün büyüyor.

Yüner Cami Halısı olarak %100 Yün Cami halısı üretimine devam etmekteyiz. Cami halısı seçerken tercihlerinizde, fiyatının yanı sıra alev almaz maddeden üretilmiş olmasına bununda sadece %100 yün halıda olacağına dikkat ediniz.

ÇİNİLİ CAMİİ / İNEGÖL – BURSA

İnegöl/Bursa’da yer alan Çinili Cami Yüner Cami halılarını seçti.
Camiye özel tasarım yapılmış olup %100 Yün’den Naturel renk üretim yapılmış olup,camiye özel renk ve göbek çalışması yapılmıştır.

Yüner Halı, üretmiş olduğu cami halılarını özel garantisi ile teslim ediyor. Kurduğu Müşteri Hizmetleri Birimi ile; kullanım aşamasında çıkabilecek kusurları gideriyor, gerçekleştirdiği projelerdeki Yüner kalitesini, uzun yıllar boyunca koruyor, hizmete yeni bir boyut katıyor.

Bugün yurtiçinde ve yurtdışında, hem girişimci hem de yüklenici olarak çok sayıda projeye imza attık. Uluslararası ISO 14001:2004 – Çevre Yönetimi Sistemi, ISO 9001:2000 – Kalite Yönetimi Sistemi ve OHSAS 18001:2007 – İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi sertifikalarına sahip olan Yüner Halı,20 ülkede faaliyetlerine devam etmektedir.

TAMİRHANE CAMİİ / KARTAL – İSTANBUL

İstanbul Kartal’da bulunan Tamirhane Cami Yüner Halı Kalitesini seçti.Camiye özel renk ve göbek çalışması kubbeye göre yapılmış olup cami ile bir bütünlük sağlamıştır.Yün Cami halısı kaliteli Yeni Zelanda Yününden ve Yerli canlı yünden imal edilmiştir.

Cami halısı seçerken halının hammaddesine de dikkat etmek gerekmektedir. Genellikle tercih edilen halılar petrol hammaddesi olmayan halılardır.Cami halısı desenleri konusunda karar vermek için yine caminin iç ortamını düşünmeniz faydalı olacaktır. Firmamız bünyesinde pek çok farklı cami halısı deseni bulunmaktadır. lale modelleri,gül modelleri, papatya modelleri, modelleri gibi pek çok model sizin beğeninize sunulmaktadır.

Cami halılarımız; yüksek kalite standartlarında üretilir. Dokuması ve tabanları ekstra güçlendirilmiştir.
Antibakteriyeldir,Koku Tutmaz, Renkleri Solmaz, Alev Almaz, Güve Tutmaz.

İSTASYON YENİ CAMİİ / KOCAELİ – GEBZE

Kocaeli-Gebze’de yer alan İstasyon Yeni Cami Yüner Cami Halılarını seçti.

İstasyon Yeni Cami özel renk ve özel yapılan bir motif ile cami çinilerine uygun bir motif seçmiş olup cami ile halının uyumlu olmasını istemişlerdir. Halı Ramazan Bayramı öncesi camiye serilmiş olup, Kadir Gecesi cemaat yeni halılarda namaz kılmıştır.

Firmamız kurulduğu günden bu yana müşteri istek ve beklentilerini en üst seviyede tutmuş olup , istenilen model ve renkte üretim yapabilmektedir.

BUHARA SİTELER CAMİİ / KÜTAHYA

Kütahya merkezde yer alan Buhara Siteler Cami Yüner Cami Halılarını seçti.Sayın dernek yönetimi ve üyelerine doğru tercihde bulundukları için tekrardan teşekkür ederiz.

Buhara Siteler Cami özel göbekli , cami çinilerine uygun bir motif seçmiş olup cami ile halının uyumlu olmasını istemişlerdir.

Firmamız kurulduğu günden bu yana müşteri istek ve beklentilerini en üst seviyede tutmuş olup , istenilen model ve renkte üretim yapabilmektedir.

Yüner cami halısı olarak yüksek ürün kalitesine sahip yün cami halısı, naturel cami halısı, akrilik cami halısı ve yün göbekli cami halısı üretiminde ürün çeşitliliği ile faaliyet göstermekteyiz. Modern teknolojiyi kullanarak birbirinden güzel cami halısı desenleri üretmekte ve siz değerli müşterilerimize uygun cami halısı fiyatları ile sunmaktayız.